Економіка

Шмигаль дав економічний прогноз на 2021 рік

Денис Шмигаль

До кінця поточного року доходи бюджету будуть значно перевиконані і Україна заходить в 2021 рік з прогнозом зростання економіки на 5%, заявив прем’єр.

У 2021 році згідно з економічним прогнозом уряду зростання економіки України повинне скласти щонайменше 5%, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в Facebook.

“У 2021 рік ми заходимо з прогнозом про зростання економіки майже + 5%. Для цього у нас з вами є все необхідне: стратегія, ресурси і готовність спільно працювати заради блага своєї країни”, – написав Шмигаль на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в суботу ввечері.

Читайте також:  В НБУ назвали причину неотримання траншу МВФ

Глава уряду зазначив, що станом на 23 грудня загальний фонд державного бюджету був виконаний на 100%.

“До кінця року доходи бюджету будуть значно перевиконані. Коли наш уряд прийшов у березні, відставання за доходами склало майже 40 млрд грн. Завдяки активній роботі по боротьбі зі схемами і скрутками цю цифру вдалося нівелювати. У порівнянні з минулим роком податкові органи завершують рік із збільшенням мит на більш ніж 60 млрд грн”, – зазначив Шмигаль.

Прем’єр наголосив, що держава повністю виконує свої зобов’язання, зокрема, щодо фінансування капітальних витрат.

“На Єдиному казначейському рахунку станом на 23 грудня було більш як 60 млрд грн, і це абсолютний рекорд на цю дату. Всі борги по зарплаті шахтарям виплачено, кошти на закупівлю вакцин виділено, доплати в розмірі 8 тис. грн українцям, діяльність яких буде припинена внаслідок “карантину зимових канікул”, вже здійснюється”, – підсумував він.