Технології

Apple розробляє нові способи управління навушниками AirPods

AirPods Pro

З випуском AirPods Apple повністю захопила ринок бездротових навушників. Тепер перед компанією стоїть завдання утримати свої позиції. Схоже, що для цього вона має намір значно розширити можливості моделей, впровадивши нові здатні управління за допомогою жестів, рухів тіла і контакту з іншими людьми.

Згідно з одним з патентів компанії, одним з нововведень в майбутніх моделях AirPods може стати надчутливий мікрофон, спрямований у вухо користувача.

Apple

Згідно з новим патентом, пристрій буде здатний використовувати цілий ряд звукових сигналів для управління. До того ж, судячи з усього, датчик зможе ідентифікувати і дотику до обличчя.

Читайте також:  У 2021 році буде продано перше штучне серце

Теоретично в якості сигналів можуть виступати будь-які рухи, які буде здатний зафіксувати чутливий сенсор. Це можуть бути похитування головою, контакт з особою і навіть частинами тіла. Зрештою, датчик зможе зчитувати контакт з іншими людьми і предметами.

Apple

Додатково в патенті згадується можливість управління навушниками без торкань-виконанням різних жестів в повітрі біля них. Крім того, взаємодіяти з пристроєм пропонується за допомогою датчиків тиску. Користувач зможе проводити пальцем по корпусу навушників в різних напрямках, щоб виконати ту чи іншу дію.

Apple

На зображенні вище представлена ідея розміщення на навушнику поворотного кільця, що забезпечило б тактильний відгук при управлінні відтворенням або гучністю. Відзначимо, що нові AirPods Max якраз отримали коліщатко Digital Crown, як в смарт-годиннику Apple Watch.

Читайте також:  Слух: нові iPhone втратять останній комплектний аксесуар

Джерело: Bloomberg