Технології

Ринкова вартість Xiaomi досягла рекордного значення

Xiaomi

2020 рік виявився вкрай успішним для Xiaomi. Спочатку вона обійшла Apple, ставши третім за величиною виробником смартфонів у світі, а тепер стало відомо і про фінансові досягнення китайської компанії. З’ясувалося, що ринкова вартість фірми під кінець року досягла рекордного значення.

У 2018 році під час первинного розміщення акцій на біржі керівництво Xiaomi було впевнене в оцінці компанії не менше ніж в $100 мільярдів. Як виявилося, тоді ринок готовий був дати за акції Xiaomi не більше половини від очікуваної суми.

Читайте також:  Хакер показав, як автопілот Tesla бачить навколишній світ під час їзди

Капіталізація Xiaomi

І ось через два роки вартість технологічного гіганта все ж перевищила $100 мільярдів після того, як на цьому тижні ціна акцій компанії зросла на 9,1%.

Станом на вечір 24 грудня загальне зростання завершилося на позначці 7,6%, що призвело до капіталізації на рівні 802 мільярдів Гонконгських доларів, або $103 мільярдів. Настільки різке підвищення попиту на цінні папери викликано новиною про найшвидше зростання квартальних продажів за всю історію.

Аналітики вважають, що збільшення вартості також пов’язано з тим, що Xiaomi залишається однією з небагатьох китайських технологічних компаній, здатних домогтися значного зростання за межами рідної країни.

Читайте також:  Facebook створює нейромережу для стислого переказу об'ємних текстів

При цьому прибуток перевершив очікування аналітиків, а поточне підвищення вартості акцій сталося на тлі того, що за 2020 рік капіталізація Xiaomi майже потроїлася.

Джерело: Bloomberg