Авто

Конфлікт водія й тракториста на дорозі обернувся передбачуваним фіналом

Трактор проти Mercedes

У мережі з’явилося відео “битви”, яка розгорілася між двома водіями – універсала Mercedes E-Class і трактора. Фіналом цього протистояння стала ДТП, у якій найбільше постраждав ініціатор конфлікту.

Відповідний ролик опублікував YouTube-канал KOŁKOWSKY J. Як випливає з опису, битва між двома “пілотами” розгорілася на одній із трас у Польщі (вона сталася ще минулого місяця, але в ЗМІ звернули увагу на відео тільки зараз).

Почалося все з того, що трактор їхав шосе з дуже повільною швидкістю, і це розлютило “пілота” Mercedes. Щойно йому вдалося обігнати сільськогосподарську техніку, “петролхед” вирішив провчити тракториста, але це виявилося поганою ідеєю.

Читайте також:  На тестах помітили рестайлінговий Skoda Kodiaq

Водій Е-Клас застосував стандартну тактику вчителів на дорогах: спочатку різко розганявся, а потім так само різко гальмував перед багатотонною машиною. У кінцевому підсумку це призвело до того, що трактор в’їхав у задню частину універсала.

У результаті “Мерседес” залишився зі зім’ятою кормою, а трактор фактично не постраждав. На щастя, водій спецтехніки все зафіксував на камеру.