Авто

Подивіться на Porsche, який розбирали і збирали 78 раз

Carrera GT

Срібляста Carrera GT в навчальному класі Академії післяпродажного обслуговування Porsche в Атланті за 16 років була повністю розібрана і зібрана назад 78 разів.

Для навчання американських технічних фахівців в Академії післяпродажного обслуговування Porsche Experience в штаті Атланта використовується справжня Carrera GT.

Суперкар сріблястого кольору служить наочним навчальним посібником – він повністю розбирається і збирається назад майбутніми механіками дилерських центрів Porsche в якості випускного іспиту від двох до чотирьох разів на рік.

Читайте також:  В Україні можуть знову ввести техогляд: до чого готуватись автомобілістам

З 2004 року, коли автомобіль був доставлений в США на борту Boeing 747 компанії Lufthansa, його розбирали і збирали вже 78 разів.

Академія в Атланті знаходиться в декількох милях від злітно-посадкової смуги, на яку приземлився сріблястий суперкар 16 років тому. Це один з трьох навчальних центрів марки в США, але в академіях Пенсільванії і Каліфорнії немає Carrera GT в якості піддослідного кролика.

Група з шести учнів, які стануть сертифікованими фахівцями з ремонту та обслуговування Porsche, повинна розібрати і зібрати його в Атланті всього за чотири дні. З 2004 по 2006 роки було випущено 1270 екземплярів Carrera GT.