Авто

Ралі Монте-Карло довелося скоротити через коронавірус

Ралі

Новий сезон чемпіонату світу з ралі стартує 21 січня в околицях Монте-Карло, але пандемія коронавірусу внесла істотні корективи в змагання.

Знамените ралі, яке відбудеться вже в 89-й раз, пройде з 21 по 24 січня 2021 року. Організатори опублікували маршрут і розклад змагань, але, як повідомляє видання Motorsport, пандемія і пов’язані з нею заборони вплинули на хід гонки.

Нічних спецділянок цього разу не буде взагалі, а конфігурація траси на 85% відрізняється від минулорічної. Пілотам належить подолати всього 15 допів або 280 гоночних кілометрів — це одна з найкоротших дистанцій в історії ралі.

Читайте також:  Lexus представив гібридні сани з «нескінченним багажником»

Швидкісних ділянок повинно було бути 16, але через пов’язаного з COVID-19 заборони на нічні заходи програму довелося скоротити. Дві спецділянки пройдуть у четвер, шість у п’ятницю, три в суботу і чотири — у неділю.

Від урочистого відкриття ралі, яке проходило на площі Казино, вирішено зовсім відмовитися, так само як і від тестового спецділянки. До того ж шторм, який пройшов уздовж Лазурного берега, пошкодив кілька мостів, що зажадало зміни маршруту.