Суспільство

Новий штам COVID поширюється по Європі

COVID-19

Британську мутацію вже виявили у восьми європейських країнах. До їх числа додалася Франція.

Новий штам коронавірусу у Франції виявили у громадянина, який нещодавно прибув з Лондона. Про це в суботу, 26 грудня, з посиланням на Міністерство охорони здоров’я Франції повідомляє Reuters.

Зазначається, що перший випадок зараження британським штамом коронавірусу зафіксований у місті Тур. На цей момент чоловік, який отримав позитивний тест на мутований COVID-19, перебуває на самоізоляції і почуває себе добре.

Читайте також:  Київ увійшов до списку найкращих міст для дистанційної роботи

Тим часом глава Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ханс Клюге заявив, що новий штам COVID-19 виявили у восьми країнах Європи. Про це він написав у Twitter.

“Вісім країн у Європейському регіоні ідентифікували новий варіант COVID-19 VOC-202012/01. Життєво важливо посилити наявні захисні заходи”, – написав він.

Глава Європейського регіонального бюро ВООЗ закликав дотримуватися дистанції і носити маски, однак у яких саме країнах виявили новий штам коронавірусу, не уточнив.

“Здається, новий варіант також поширюється серед молодих вікових груп, на відміну від попередніх штамів”, – зазначив представник ВООЗ, додавши, що пильність особливо важлива, поки тривають дослідження, які визначать його вплив.