Технології

Новий дизайн веб-версії YouTube «полагодить» корисну функцію сервісу

Youtube

Інтерфейс YouTube вже давно не отримував кардинальних змін і здається звичним, але деякі його елементи складно назвати інтуїтивно зрозумілими.

Наприклад, знайти екранну кнопку автовідтворення при перегляді в браузері не так вже й просто: часом швидше зупинити чергове відео з рекомендацій вручну. Незабаром відеосервіс виправить ситуацію: Google вже почала тестування оновленого дизайну фірмового плеєра.

Нововведення полягає в перенесенні відповідного перемикача в панель управління плеєра поруч з екранною кнопкою активації субтитрів. Раніше цей повзунок знаходився справа вгорі над стовпцем з рекомендованими до перегляду роликами.

Читайте також:  Розумне дитяче ліжечко з ШІ заколише дитину не гірше мами [ВІДЕО]

YouTube

Таке рішення дасть можливість користувачеві включити / відключити автовідтворення, не звертаючи вікно при повноекранному перегляді відео на комп’ютері.

Крім того, новий дизайн напевно оцінять любителі дивитися ролики в YouTube на телевізорі. Версія програми для смартфонів вже отримала відповідний редизайн раніше.

Крім цього, аналогічно мобільній версії, користувачі YouTube на ПК зможуть сортувати вкладки з рекомендаціями за темами та інтересами. Зараз нові функції відеохостингу проходять тестування і доступні не на всіх пристроях.

Джерело: androidpolice