Авто

Розкрито характеристики електрокара Hyundai, який кине виклик Volkswagen

Hyundai 45

Австрійський офіс компанії Hyundai випадково опублікував характеристики нового електромобіля Ioniq 5, який кине виклик недавно запущеному у виробництво Volkswagen ID.3. Пізніше інформацію видалили, проте в ЗМІ встигли її зберегти.

Про це повідомляє видання TheKoreanCarBlog. Відзначається, що новий електрокар Ioniq 5 буде крупніше за вищезгаданого конкурента Volkswagen. Його довжина становитиме 4650 мм (на 388 мм, ніж у ID.3), а колісна база – 3000 мм (+235 мм по відношенню до ID.3).

Як і у випадку з конкурентами, для Ioniq 5 запропонують кілька версій, топова модифікація оснащуватиметься двома електродвигунами і повним приводом. Така силова установка буде видавати 313 к.с. і зможе розганяти машину до 100 км/год за 5,2 секунди.

Читайте також:  Названо автомобілі, які найважче викрасти: список

Ємність акумулятора невідома, але повідомляється, що запас ходу становитиме 480 км по циклу WLTP. Батарею можна буде зарядити від 20 до 80 відсотків він за 15 хвилин – завдяки постійному струму в 350 кВт.

Світовий дебют нового Ioniq 5 відбудеться в перші місяці наступного року, після чого модель виведуть на європейський ринок. Починаючи з 16 лютого новинка буде доступна для попереднього замовлення в деяких країнах ЄС з початковим внеском у розмірі 1000 євро. Таку пропозицію дійсно для стартовою версії First Edition, тираж якої складе всього 150 електромобілів в Європі.