Авто

Складено рейтинг автомобілів з найбільш надійними моторами

Toyota

Аналітична компанія CarMD опублікувала щорічний рейтинг автомобільних брендів, які випускають найнадійніші двигуни, а також перерахувала моделі, у яких найрідше ламається мотор. Для цього експерти проаналізували понад 15,5 мільйона автомобілів, випущених і проданих в США в період з 1996 по 2020 рік.

У трійці лідерів рейтингу опинилися бренди, на автомобілях яких найрідше загоряється check engine. Фахівці порівняли частоту спрацьовування індикатора, що свідчить про можливу несправність двигуна і необхідності його перевірки, в період з 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2020 року.

Читайте також:  Представлений перший в світі безпілотний електричний трактор

Найрідше “чек” загоряється на автомобілях бренду Mitsubishi, який піднявся на дві позиції щодо результатів минулого року, а також на Mercedes-Benz і Volkswagen.

Преміальна німецька марка, яка очолювала список за підсумками 2019 року, втратила одну позицію, а Vokswagen в торішньому рейтингу не було. Замикають першу п’ятірку Buick, що опустився на три рядки, і Ford – його положення в порівнянні з 2019 роком не змінилося.

На шостому, сьомому і восьмому місцях закріпилися Mazda, BMW і GMC відповідно, – цих трьох брендів також не було в списку 2019 року. Дев’яту сходинку займає Subaru, що піднялася на одну позицію вгору, а останнім в топ-10 йде Cadillac, що не увійшов до торішнього списку.

Читайте також:  Стало відомо, що буде з цінами на паливо в Україні до кінця року

У числі моделей, у яких найрідше виникають проблеми з мотором, CarMD називає Toyota Tacoma 2017 і 2018 років випуску, Honda CR-V 2015-го, Toyota Camry 2018-го і Honda Accord 2017-го року.

Окремим пунктом перераховані бренди і моделі, ремонт двигунів яких обходиться в середньому дешевше, ніж у інших. Серед марок це Kia, Chrysler і Mazda, а серед моделей – Hyundai Tucson, Subaru Impreza і Mercedes-Benz GLE.