Авто

BMW встановить індивідуальні рекламні щити для своїх клієнтів

BMW

Компанія BMW придумала нестандартний спосіб розповісти про свою фірмову страхову гарантію. Для цього в декількох містах Британії встановлять інтерактивні щити, на які буде виводитися індивідуальна реклама: вона буде спливати тільки в разі, якщо вбудована в щит камера зафіксує в потоці автомобіль бренду з гарантією, яка закінчилася.

У BMW розглядали кілька варіантів того, як персоналізувати рекламу. Наприклад, одним з варіантів були жартівливі звернення до водіїв, які їдуть за кермом «старих» машин BMW без гарантії, проте такий підхід порахували неетичним.

Читайте також:  Скільки коштують машини, які мріють придбати українці

В результаті вибір був зроблений на користь знеособленої реклами, яка буде відкручуватися на білбордах при виявленні негарантійного автомобіля. Для цього планується використовувати дані з вбудованої камери.

“Наші клієнти очікують високого рівня обслуговування, і персоналізований цифровий маркетинг — лише один із способів взаємодії з ними на цьому очікуваному рівні, – пояснив виданню Motoring Research Стів Канн з BMW Financial Services. – Індивідуальні рекламні щити – це унікальний спосіб взаємодії з власниками BMW за межами їхніх будинків, який, як ми сподіваємося, залишить незабутнє враження».

Інтерактивні білборди з’являться в декількох містах, в тому числі в Лондоні, Бірмінгемі, Манчестері і Ньюкаслі.

Читайте також:  Volkswagen відкликає десятки тисяч Golf через «глюки» програмного забезпечення

На них буде відображатися інформація про програму допомоги на дорогах автомобілям з вичерпаним терміном гарантії BMW Roadside Assistance Essential.

Максимально допустимий вік або пробіг автомобіля при покупці пакету послуг становить 10 років або 160 тисяч кілометрів.

Джерело: Motoring Research