Стартап

Як зробити стартап успішним

Статистика стверджує, що тільки один з десяти стартапів стає успішним при однакових умовах запуску і розвитку. Ми спробували розібратися, чому так відбувається, і як запустити стартап, більш успішний, ніж дев’ять його побратимів?

Вісім років тому Брайан, Джо і Нейтан — нікому не відомі засновники нікому не відомого сервісу AirBnb — отримали відмови від усіх венчурних інвесторів Кремнієвої долини. Досвідчені бізнесмени не могли припустити, що хтось стане з доброї волі пускати до себе з ночівлею незнайомців, до всього іншого — туристів з різних країн.

Сьогодні вже нікому не потрібно пояснювати, що таке AirBnb, який щодня використовують тисячі мандрівників з усього світу. У чому ж секрет? Чому в 2008 стартап не згорів безслідно, а розвинувся в масштабний міжнародний проект?

Одні кажуть, що справа в часі, інші — в ідеї, треті вірять у випадковість.

Частково AirBnb дійсно залишився на плаву завдяки вдалій і нестандартній ідеї. На той момент подібних сервісів не існувало, попит на подібні послуги почав з’являтися, і американці впевнено зайняли порожню нішу. Більшою мірою Airbnb став успішним завдяки величезній роботі, проведеній його творцями, але в основі всього лежала оригінальна ідея.

Бізнесменам-початківцям важливо розуміти, що проект повинен вирішувати певну проблему. Безумовно, існує випадковий фактор везіння чи невезіння, але деякі невдачі можна прорахувати наперед. Існують ідеї, які швидше за все не спрацюють.

Так, наприклад, кожна спроба створити другий Facebook, Google або Tesla може виявитися провальною, якщо тільки не зробити продукт рівно в дев’ять разів краще — про це пише у своєму бестселері “Покупець на гачку” професор Стенфордської школи бізнесу Нир Еяль. Він пов’язує це з міцно сформованою звичкою споживача до певного продукту. І стверджує, що звичку можна змінити, лише запропонувавши продукт, який принесе більш радикальне поліпшення.

Чим оригінальніша інновація, тим більше шансів у неї закріпитися на ринку. Навіть самий нестандартний проект при невдалому збігу інших факторів ризикує перетворитися в провальний. Для того, щоб цього не сталося, важливо пам’ятати про кількох важливих моментах.

Команду

Будь-який інвестор насторожено поставиться до проекту, яким займається одна людина, або до команди, що складається з родичів або друзів засновника. Будуйте професійну команду. Засновник міжнародного маркетплейса репетиторів Preply.com Кирило Бігай вважає, що формулою ідеальної команди можна вважати три складові — hacker (технічний спеціаліст), hipster (дизайнер, який відповідає за зовнішній вигляд продукту) і hustler (“двигун” команди, який продає продукт). В проекті обов’язково повинні бути люди, кожен з яких виконує одну з цих трьох функцій. Це основа успішного стартапу.

Менторі

Якщо засновники молоді і недосвідчені, то навіть найкраща ідея і команда прогорять без наставника. Крім практичних порад, він напевно познайомить своїх підопічних з потрібними людьми. Засновники українського стартапу Poptop.fm — маркетплейса для артистів різних жанрів, — розповідають, якою доленосною людиною для їх проекту став данський інвестор Торбен Майгаард з Ciklum, який не тільки вклав кошти в проект, коли Poptop виходив на британський ринок, але і допоміг налагодити корисні контакти. Це не ментор в класичному розумінні, але тим не менш, важлива людина в історії проекту.

Бізнес-модель

Багато успішних стартапи в процесі становлення пережили не одну кардинальну зміну бізнес-моделі. Це називається “півот” — природний процес нащупування ідеальної бізнес-моделі стартапу. Так, наприклад, Preply.сом зріс з освітнього сервісу FindGuru і пережив кілька етапів трансформації.

Іноді стартап терпить невдачу навіть при наявності всіх перерахованих вище складових. Багато стартаперів генерують хороші ідеї, але не сильні в їх реалізації, комусь дійсно не вистачає коштів для розвитку бізнесу, комусь – сили переконання для отримання цих самих коштів від інвестора. Багато хто забуває, що їх проект — лише мала частина ринку і недооцінюють конкурентів.

У AirBnb спочатку не було грошей і перспектив, але зате була унікальна для ринку ідея. Хоч спочатку суть сервісу та не знаходила відгуку в інвесторів і здавалося досить ризикованою, він все-таки не прогорів, завдяки зростаючому попиту туристів, яким ніде було зупинитися, і орендодавців, яким не хотілося, щоб їхня квартира була порожня.

Команда, яка повністю охопить всі складові стартапу — технічну, візуальну і маркетингову, — це вже половина успіху. А грамотний ментор, який до того ж щиро вболіває за успіх і допомагає практичними порадами на всіх етапах розвитку, забезпечить потрібні контакти і не дозволить статися помилкам, які молоді команди часто здійснюють через відсутність досвіду.

Якщо відштовхуватися від проблеми аудиторії і будувати бізнес на конкретному попиті, формувати професійну команду і прислухатися до менторів — то проект буде приречений на успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *