Технології

Samsung вперше обжене Qualcomm: Exynos 2100 перевершує по продуктивності Snapdragon 888 в тесті бенчмарка

Exynos 2100

Компанія Samsung разом з флагманською лінійкою смартфонів Galaxy S21 представить і новітній процесор Exynos 2100, на якому пристрої будуть працювати.

Згідно інсайдеру Ice Universe, який поділився результатами тестування не анонсованій новинки в бенчмарке Geekbench, Exynos 2100 набирає 1089 балів в одноядерному тесті і 3963 бали в багатоядерний тесті.

Цікаво те, що топовий процесор Snapdragon 888 в таких же тестах набирає 1135 і 3794 бали відповідно, а це означає, що процесор Samsung вперше обганяє по продуктивності рішення Qualcomm.

Раніше Процесори Exynos часто відставали від конкурентів Snapdragon. Кульмінацією цієї історії стало те, що в цьому році користувачі опублікували петицію, яка закликає Samsung повністю відмовитися від власних процесорів Exynos на користь Snapdragon.

Це було пов’язано з тим, що Exynos 990 сильно програвав Snapdragon 865 як по продуктивності, так і по енергоефективності. Через це одні і ті ж смартфони лінійки Galaxy S20 показували різні результати потужності і автономної роботи в залежності від встановленого процесора.

Політика Samsung влаштована так, що смартфони для ринків США і Гонконгу отримують пристрої на Snapdragon, а девайси для інших ринків працюють на Exynos. Сама ж Samsung заявляє, що чіпи Exynos і Snapdragon показують ідентичні результати продуктивності.

Якщо інформація про потужність Exynos 2100 підтвердиться, то смартфони лінійки Samsung Galaxy S21 виявляться значно привабливішими, ніж версії на Snapdragon.

Джерело: gsmarena