Технології

Нові процесори Intel і AMD для ноутбуків порівняли в бенчмарку

AMD vs Intel

Компанії Intel і AMD готуються до анонсу своїх нових мобільних процесорів серій Tiger Lake і Ryzen 5000 відповідно. Відомий галузевий інформатор під ніком @TUM_APISAK виявив в базі даних Geekbench результати тестування цілого ряду чіпів обох компаній – і поділився знахідкою в своєму Twitter-блозі.

Ентузіаст виклав в мережу інформацію про продуктивність чотирьохядерних процесорів Intel Core i5 – 11300h і Intel Core i7-11370h, шестиядерного AMD Ryzen 5 5600h, а також Ryzen 7 5800h і Ryzen 9 5900x, що мають по 8 фізичних ядер.

Читайте також:  Американські військові працюють над технологією спілкування думками

Згідно з представленими даними, в одноядерному сценарії тестування лідирують чіпи компанії Intel, а при навантаженні на всі ядра кращі показники демонструють моделі виробництва AMD.

Так, Intel Core i7-11370h перевершує Ryzen 9 5900hx при тестуванні однопоточної продуктивності з результатом 1572 бали проти 1554. У той же час чіп AMD, що має вдвічі більше ядер і потоків, перевершує його на 77% у відповідній дисципліні.

На думку інсайдера, висока однопоточна продуктивність як молодших моделей сімейства Intel Tiger Lake, так і майбутніх новинок серії AMD Ryzen 5000 означає, що ноутбуки з чіпами будь-якого з брендів задовольнять не тільки геймерів, але і користувачів, що працюють з графікою.

Читайте також:  Google поліпшить швидкість роботи нової версії Chrome

Очікується, що презентація зазначених вище процесорів обох компаній відбудеться на майбутній виставці CES 2021.