Авто

Патрульна поліція буде стежити за тим, щоб українські дороги були рівними

Патрульна поліція

Департамент патрульної поліції отримав у своє розпорядження 30 пересувних лабораторій, за допомогою яких проводитиметься перевірка стану доріг. Серед іншого, такі комплекси дозволять правоохоронцям визначати рівність проїзної частини.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook перший заступник начальника патрульної поліції України Олексій Білошицький. За його словами, 30 сучасних авто-лабораторій здійснюватимуть контроль за дотриманням правил, норм і стандартів утримання автомобільних доріг, перевіряти відповідність технічного стану дорожніх знаків вимогам ДСТУ, а також виїжджати на місця ДТП.

Читайте також:  Британська MG показала свій перший спортивний електромобіль

Крім визначення рівності проїзної частини, пересувні лабораторії будуть перевіряти коефіцієнт зчеплення, ухил проїзної частини, світлоповертальну спроможність розмітки, а також яскравість і освітленість доріг та знаків.

Про виявлені недоліки поліція буде повідомляти відповідальним посадовим особам. Також за порушення правил, норм і стандартів в утриманні автомобільних доріг чиновників притягатимуть до адміністративної відповідальності.

Найближчим часом всі 30 дорожніх комплексів розподілять у кожну область.