Авто

Новий Toyota Land Cruiser 300 вперше помітили на дорогах

Toyota Land Cruiser 300

У Мережі з’явилося “живе” фото наступного покоління Toyota Land Cruiser, який отримає в назві приставку 300. Це перший випадок, коли машину бачать на дорогах – до цього вона жодного разу не попадалася в поле зору.

Знімок автомобіля опублікував сайт Autoblog.com. Фото свідчить про те, що Toyota вже приступила до дорожніх випробувань нової моделі. Також із зображення слідує, що позашляховик збереже свою утилітарну “квадратну” компановку і буде схожим за формою на актуальний LC 200 і LC Prado.

Читайте також:  Електрокари Tesla несподівано подорожчали

А ось щось про дизайн новинки сказати складно: прототип вкритий великою кількістю маскувальної тканини і клейонки. На знімку автомобіль представлений в ракурсі 3/4 ззаду, і з інших позицій його не зняли.

За останньою інформацією, дебют Toyota Land Cruiser 300 відбудеться в квітні 2021 року. Також повідомляється, що машина повинна переїхати на нову платформу TNGA, і якщо це дійсно правда, позашляховик позбудеться своєї рамної конструкції – її місце займе несучий кузов (оскільки це шасі не призначене для рамних моделей).

Ще одним нововведенням може стати відсутність двигуна V8. Йому на зміну прийде гібридна установка, де 3,5-літровий бензиновий мотор буде видавати близько 300 сил, а ще 180 к.с. – електродвигун.

Читайте також:  Представлений великий електричний кросовер Volkswagen ID.6

Також в гаммі очікується поява 3,5-літрового V6 з подвійним наддувом віддачею близько 415 к.с. та дизеля об’ємом 3,3 літри.

Відзначимо, що нинішній Toyota Land Cruiser 200 випускається ось вже як 13 років.