Авто

Стали відомі терміни появи автомобіля Apple

Рендер безпілотного електрокара Apple

Apple продовжує роботу над проектом iCar – корпорація випустить свій акумуляторний автомобіль в 2024 або 2025 році, повідомляє Reuters. За інформацією джерел агентства, американська компанія може зробити революцію на ринку акумуляторів — вона розробляє батареї, які коштують радикально дешевше аналогів.

Вперше про автомобілі Apple заговорили ще в 2014 році-компанія мала намір випустити електрокар з автопілотом, проект отримав кодову назву «Титан». Пізніше розробки за цим напрямком були заморожені, і відновилися тільки в минулому році.

Читайте також:  У конструкції нової Lada Niva знайшли каналізаційну трубу

На початку 2019 року в Apple заявили, що зібрали «талановиту команду інженерів, яка займеться створенням систем автономного водіння і сполученими технологіями».

Пізніше, навесні 2019 року, американська корпорація запатентувала систему терморегулювання для силових установок електромобілів і гібридів.

Влітку того ж року в компанію перейшов колишній віце-президент Tesla з інжинірингу Стів МакМанус, який в різний час встиг попрацювати над Aston Martin Lagonda, а також автомобілями брендів Jaguar Land Rover і Bentley. Це призначення журналісти сприйняли як підтвердження чуток про відновлення роботи над «Титаном».

Рендер безпілотного електрокара Apple

Рендер безпілотного електрокара Apple
Dejan Hristov / Bēhance

Згідно з новою інформацією, зусилля інженерів поки зосереджені на розробці принципово нового типу батарей, які будуть дешевше сучасних аналогів, і при цьому перевершать їх по ємності. За неофіційними даними, мова йде про використання літій-залізо-фосфатних батарей з нестандартним компонуванням блоків.

Читайте також:  Новий Audi A8 потрапив в об'єктиви фотошпигунів у Німеччині

Наприкінці листопада 2020 року повідомлялося, що Apple запатентувала в США технологію, яка дозволить миттєво виявити мікротріщини і мікросколи на лобовому склі автомобіля. Компанія пропонує розмістити між шарами скла прозору струмопровідну плівку, яка за секунди визначить пошкодження, яке людина може не помітити. Втім, про практичне застосування цієї технології інформації поки немає.