Авто

Lexus представив гібридні сани з «нескінченним багажником»

Lexus HX Sleigh Concept

Канадський офіс Lexus представив концепт Lexus HX Sleigh, що приводиться в рух»на 100 відсотків поновлюваним духом свята”.

Невластива компанії машина з кузовом ліфтбек пропонує багажник “необмеженого обсягу”, в якому поміщаються “мільярди іграшок”, і оснащена оленячим повним приводом All-Reindeer Drive (ARD).

Дизайн Lexus HX sleigh Concept розроблений ельфами-майстрами Такумі. Ліфтбек покладається на новітні гібридні технології і літає на висоті до 18,3 кілометра.

Lexus HX Sleigh Concept

У списку обладнання є вбудована система повітряної навігації, яка не дозволить Санта-Клаусу заблукати навіть у найвіддаленіших куточках планети. А розслабитися під час довгого перельоту допоможе спеціально спроектована аудіосистема Mark Levinson з підтримкою об’ємного звучання.

Читайте також:  На ринок вийшов електромобіль, який «можна не заряджати»

Lexus HX Sleigh Concept

Але головне-концепт пропонує “безмежний багажник” з електроприводом і змаховим датчиком, які спростять навантаження і вивантаження. Плюс в салоні працює кліматична установка Climate Concierge з обігрівом шиї.

Управляти всіма функціями запропоновано з сенсорного дисплея, хоча в салоні є ще як мінімум три екрани. Кузов ліфтбека покритий чотиришарової інфрачервоною фарбою, тому машина навряд чи залишиться непоміченою, навіть на Північному полюсі.

Джерело: Lexus Canada