Авто

Hyundai випадково розкрив інформацію про новий електромобіль

Ioniq 5

Австрійський офіс Hyundai помилково опублікував специфікацію електромобіля Ioniq 5, а потім, схаменувшись, видалив всі дані зі сторінки. Але завдяки сайту TheKoreanCarBlog інформація швидко розійшлася по мережі. Виявилося, що мова йде про “вітальну” версію моделі — First Edition.

Згідно з скріншотами, опублікованими TheKoreanCarBlog, до 31 січня 2021 року корейці будуть приймати попередні замовлення на Ioniq 5 з обов’язковим депозитом в тисячу євро.

Потім, до 16 лютого, покупцям потрібно буде зарезервувати виробничий слот і вибрати дилера, звідки машину найзручніше забрати. Поставки 150 електрокарів із серії First Edition заплановані на червень/липень наступного року, причому покупець не може вибирати ніяких опцій, тільки колір.

Читайте також:  Jaguar Land Rover призупинив виробництво седанів

Ioniq 5 First Edition оснастять двома електромоторами (по одному на кожній осі) і батарей на 58 кіловат-годин, що працює під напругу 800 вольт. Максимальна віддача системи складе 230 кіловат, або 313 кінських сил.

З такою силовою установкою електрокар проїде 480 кілометрів по циклу WLTP і зможе розганятися до першої «сотні» за 5,2 секунди. Акумулятор підтримує зарядку змінним (до 11 кіловат) і постійним струмом (до 350 кіловат).

В останньому випадку від 20 до 80 відсотків він наповниться за 15 хвилин.

Відомо також, що в списку доступного оснащення Ioniq 5 будуть камери бічного огляду, які замінять дзеркала, і вбудована в дах сонячна панель, як у гібрида Hyundai Sonata.

Читайте також:  3,5 секунди до 97 км / год: представлений найшвидший Ford Mustang Mach-E

Крім того, очікується поява версії з більш ємною батарей на 73 кіловат-години — вона зможе проїжджати без підзарядки 550 кілометрів.