Авто

Tesla запустить сервіс підписки на фірмовий автопілот для електрокарів

Автопілот

Одна з ключових особливостей електромобілів Tesla-просунута фірмова система допомоги водієві, яку вендор вже готується «проапгрейдити» до повноцінного автопілота.

Але ціна такої опції буде пристойною: за чутками, вона складе близько $10 000. В якості альтернативи компанія запропонує користувачам схему оплати, запозичену у потокових сервісів – це в діалозі з одним з покупців підтвердив глава бренду Ілон Маск.

За словами засновника і генерального директора Tesla, вже на початку наступного року користувачі зможуть оформити підписку на функцію автопілота Full Self-Driving, на яку буде встановлено фіксований щомісячний тариф. Таким чином, розширити можливості автомобіля можна буде відразу після підключення послуги, перетворивши помічника з водіння в автопілот.

Читайте також:  Найбільш спірний автомобіль 2020 року виявився дуже популярним на ринку

Спочатку Tesla планувала запустити подібну підписку до кінця 2020 року, але алгоритм зажадав доопрацювання. Точну дату релізу відповідного апдейту для фірмових електрокарів і вартість підписки на функцію автоматичного водіння компанія повідомить пізніше.