Авто

Jaguar Land Rover призупинив виробництво седанів

Jaguar XE

Постачальники компанії Jaguar зірвали поставку запчастин на завод в Касл Бромвічі через пандемію коронавірусу. Інцидент призвів до того, що фабрика припинила збірку моделей Jaguar XE і XF. Оскільки прем’єра флагманського XJ нового покоління відкладена, концерн Jaguar Land Rover тимчасово призупинив все виробництво седанів.

За інформацією The Guardian, збірка седанів і універсалів сімейств Jaguar XE і XF припинилася 7-8 грудня, а закінчиться простою тільки напередодні Різдва 25 грудня.

Читайте також:  Компактний кросовер Alfa Romeo відправили на доопрацювання

Прес-служба Jaguar Land Rover підкреслює, що призупинення виробництва пов’язане виключно з нестачею компонентів, а не з низьким попитом з боку клієнтів.

У Jaguar заявили, що»працюють з постачальником, щоб вирішити проблему і мінімізувати її вплив на замовлення клієнтів”.

Інсайдери уточнюють, що частина фабрики Jaguar в Касл Бромвічі, на якій випускають спорткари F-Type, функціонує в штатному режимі.

Призупинення виробництва седанів Jaguar XE і XF трапилася на тлі наростаючих чуток про повну відмову від легкової лінійки.

Вважається, що новий генеральний директор Jaguar Тьєррі Боллоре сумнівається в комерційному успіху представницького електромобіля XJ і вважає безперспективним розвиток сімейств XE і XF.