Аналітика

10 найбагатших, здорових, щасливих і розвинених країн світу

Найкращі країни

Лондонський Legatum Institute опублікував свій щорічний рейтинг процвітання і добробуту країн світу. Для визначення найбагатших і щасливих держав фахівці інституту врахували вплив 104 різних чинників, що включають рівень доходу населення, кількість людей, зайнятих на постійній роботі, рівень інтернет-безпеки і т.д.

У процесі складання рейтингу оцінювалися 149 країн. Портал Business Insider представив список з 25 найбагатших, здорових, розвинених і щасливих країн світу. Ми відібрали з нього 10 держав.

10. Великобританія

Великобританія

Незважаючи на Brexit, Британія в цьому році перемістилася в рейтингу добробуту з 15-го на 10-е місце. Країна стала однією з кращих за рівнем бізнес-середовища.

9. Данія

Данія

Скандинавські країни завжди відрізнялися високими стандартами життя. Данія ж серед них на сьогоднішній день займає найнижче місце. Більше всіх балів держава отримала за забезпечення безпеки населення.

8. Швеція

Швеція

Ця країна отримала високі оцінки рівня розвитку економіки і управління.

7. Нідерланди

Нідерланди

У Голландії на особливу увагу експертів удостоїлися рівень освіти і економічного розвитку.

6. Австралія

Австралія

Піднялася на одну сходинку в порівнянні з торішнім рейтингом. Своєю позицією країна зобов’язана гарній погоді і рівнем соціального капіталу.

5. Канада

Канада

Канада в цьому рейтингу випереджає США. Вибитися в лідери країні допоміг високий рівень соціального капіталу та свободи громадян, а також розвиток бізнес-середовища.

4. Швейцарія

Швейцарія

Ця країна часто займає перші позиції рейтингу добробуту, завдяки відмінній освіті і рівню медицини. У загальному заліку країна займає 3-е місце за показниками охорони здоров’я.

3. Фінляндія

Фінляндія

За даними Lagatum Institute, країна відрізняється високим рівнем управління.

2. Норвегія

Норвегія

Ця країна сім років поспіль займала перше місце рейтингу добробуту. Проте, в цьому році вона погіршила свої позиції, перемістившись на друге місце.

1. Нова Зеландія

Нова Зеландія

За версією Legatum Institute, саме Нова Зеландія є країною з найвищим добробутом. У ній відзначаються найвищі показники соціального капіталу та економічного розвитку, а також активними темпами відбувається становлення бізнес-середовища.

Залишити коментар