Авто

Дилерам Nissan виплатять премію за кожен проданий пікап Titan

Nissan Titan

Компанія Nissan вирішила збільшити продажі пікапів Titan в грудні. Всі фахівці дилерських центрів США, які продадуть вантажівки в останньому місяці року, отримають винагороду за кожен реалізований автомобіль. Максимальні преміальні складуть 60 000 доларів (приблизно 1,6 мільйона гривень за поточним курсом).

Сума премії, яку отримає дилерський центр безпосередньо залежить від кількість проданих пікапів. Так, при продажу від трьох до п’яти «титанів» виплата складе 1500 доларів (приблизно 41 000 гривень) за кожну вантажівку. При реалізації від 6 до 12 автомобілів винагорода продавця буде вже 2 500 доларів (приблизно 69 000 гривень) за одну продану машину.

Читайте також:  Volvo показала самий реалістичний симулятор водіння [ВІДЕО]

Якщо ж співробітник дилерського центру зуміє до кінця грудня продати 13 і більше пікапів Titan, компанія виплатить йому бонуси в розмірі 4000 доларів (приблизно 111 000 гривень) за кожен пікап. Максимальна сума премії, передбачена для одного дилерського центру, становить 60 000 доларів (приблизно 1,6 мільйона гривень за поточним курсом).

Оновлений Nissan Titan дебютував у вересні минулого року. Пікап отримав дизайн в стилі рестайлінгового Patrol і 5,6-літровий V8 потужністю 406 кінських сил (560 Нм), який працює в парі з 9-діапазонним «автоматом». Вартість моделі в США починається від 30 700 доларів (приблизно 853 тисячі гривень за поточним курсом). У Росії пікапи Titan не продаються.

Читайте також:  Неправильне буксирування позашляховика обернулося вирваною підвіскою

У жовтні минулого року компанія Nissan представила рестайлінгову версію пікапа Titan XD. Вантажівка обзавівся новим переднім бампером, світлодіодною оптикою з іншим малюнком, а також втратив варіативність у виборі кабіни і позбувся дизеля Cummins.

Джерело: Carsdirect.com