Суспільство

У ВООЗ пояснили ситуацію з “британським” COVID-19

COVID-19

Даних про вплив нової мутації коронавірусу на летальність поки немає. ВООЗ також не вважає, що він вплине на вакцинацію.

У ході мутацій коронавірус пристосовується до організму людини, модифікація вірусу збільшується зі зростанням випадків його передачі. Про це в ефірі BFM TV заявила директор департаменту пандемій та епідемій Всесвітньої організації охорони здоров’я Сільві Бріан, коментуючи ситуацію з “британським” штамом вірусу.

“Тому щоразу під час виявлення мутацій слід визначати, які саме нові характеристики він набуває, відбуваються великі зміни, або ж це просто звичайна еволюція”, – пояснила вона.

Читайте також:  ЗМІ назвали нові терміни жорсткого карантину

Бріан зазначила, що поки даних про вплив нової мутації SARS-CoV-2 на летальність немає.

Також в організації сумніваються, що новий штам вплине на ефективність вакцин.

Бріан також підтвердила правильність локдауну, який зараз вводить Великобританія. У ВООЗ сподіваються, що обмеження дозволять сповільнити поширення нової мутації до початку масової вакцинації.

Раніше міністр охорони здоров’я Великобританії Метт Хенкок заявив, що ситуація з новим штамом коронавірусу “вийшла з-під контролю”, повідомляє Sky News.

“Новий штам COVID-19 вийшов з-під контролю, і люди повинні вести себе так, як ніби у них вже є вірус, особливо в районах Англії з найвищим рівнем обмежень”, – сказав він.

Читайте також:  У Китаї побудують музей у формі величезної хвилі з зеленим дахом-парком

Хенкок додав, що новий штам поширюється дуже швидко, тому уряду довелося діяти рішуче.