Технології

Google представила сервіс для створення святкової музики

Google Blob Opera

Кінець грудня – найкращий час для появи святкового настрою. Якщо цей самий настрій ще не прийшов, Google пропонує розважити себе за допомогою схожих на краплі співаючих істот, здатних викликати посмішку навіть у найбільших песимістів.

Google продовжує експерименти з машинним навчанням. На цей раз користувач може керувати чотирма співаючими краплями, кожна з яких здатна відтворювати різні оперні голоси — від баса до сопрано.

Можна створити власну пісню і відправити її знайомим під Новий рік, а можна послухати вже записані композиції, які у виконанні химерних крапель виглядають дуже комічно.

Читайте також:  240 fps і гаряча курочка. KFC випустила власну «консоль»

Для створення Blob Opera компанія запросила чотирьох професійних оперних співаків: вони витратили 16 годин на запис голосів. Творець проекту Девіда Лі повідомляє, що почути живих людей не вдасться, адже спів заснований на моделі машинного навчання.

Користувачам доступно підвищення тональності і гучності для кожної з крапель. Також можна керувати всіма співаками відразу або тільки декількома.

Є режим запису, а також можливість послухати відомі новорічні пісні, такі як Jingle Bells або Silent Night у виконанні алгоритму. Налаштувань для експериментів небагато, проте кожна крапля здатна здивувати навіть досвідчених любителів подібного контенту.

Джерело: mashable.com