Технології

Випробувати нові функції в Google Chrome стане набагато простіше

Google Chrome

Перед впровадженням нових функцій в свої додатки і сервіси Google довгий час тестує їх. Найчастіше бажаючі можуть взяти участь, але для недосвідчених користувачів це складний і малозрозумілий процес. Тому незабаром в Chrome з’явиться нова опція, що дозволяє істотно спростити тестування прихованих можливостей браузера.

Всі користувачі звичайного браузера Chrome можуть тестувати нові функції через Експериментальні Налаштування. Потрапити в них просто: потрібно в рядку пошуку ввести «chrome://flags», а після активувати потрібні команди. Однак далеко не всі можуть розібратися в десятках і навіть сотнях назв, оскільки неясно, яка функція з’явилася недавно, а яка вже давно доступна.

Читайте також:  Samsung анонсувала свій перший пристрій з підекранною камерою [ВІДЕО]

Chrome Labs

Для вирішення цієї проблеми Google анонсувала Chrome Labs. Зараз ця функція доступна всім користувачам останньої версії Chrome Canary. Вона буде надавати швидкий доступ тільки до найновіших експериментальних налаштувань. Для її активації потрібно:

  • Переконатися, що встановлена остання версія Chrome Canary (89.0.4353.0)
  • Перейти на сторінку “chrome: / / flags”
  • Виконати пошук за запитом “Chrome Labs” і активувати відповідну настройку

Після цього буде потрібно перезавантажити браузер. Якщо все було зроблено правильно, в адресному рядку з’явиться іконка колби, після натискання на яку можна отримати швидкий доступ до всіх експериментальних функцій. На даний момент їх дві: параметр, що дозволяє додавати вкладки в список для читання, а також пошук по вже доданим вкладкам. Про терміни появи Chrome Labs в стабільній версії браузера нічого не повідомляється.

Читайте також:  Корейські інженери розробили матеріал, який зробить військових невидимими

Джерело: xda-developers