Технології

Нові флагмани Samsung будуть коштувати менше попередників

Передбачуваний дизайн Galaxy S21 Ultra

Останнім часом не проходить і дня без нових чуток про майбутні флагмани Samsung. У мережі вже є якісні рендери і навіть відеоогляд ще не анонсованих смартфонів, а тепер з’явилася інформація про передбачувану ціну новинок.

Видання GalaxyClub і 91Mobiles, посилаючись на надійне джерело, оголосили передбачувані європейські ціни майбутніх флагманів Samsung. Вказується, що вони можуть відрізнятися від ринку до ринку через різні податки, але в цілому вже можна орієнтуватися на конкретні цифри.

Читайте також:  Новий сервіс Google дозволяє створити справжній поетичний шедевр

Орієнтовні європейські ціни серії Galaxy S21:

  • Samsung Galaxy S21 — €849
  • Samsung Galaxy S21+ — €1049
  • Samsung Galaxy S21 Ultra — €1399

Повідомляється, що ці ціни вказані для базових моделей з накопичувачем на 128 ГБ. Версії на 256 ГБ будуть на €50 дорожче. Крім того, Samsung також може випустити ще більш дорогий Galaxy S21 Ultra на 512 ГБ.

Цікаво, що ціна Galaxy S20 на старті була €999. Таким чином, якщо чутки вірні, то нова модель буде на €150 дешевше. Galaxy S20 + з підтримкою 5G був оцінений в €1099 Євро. З іншого боку, Galaxy S20 Ultra коштував свого часу €1349.

Читайте також:  Procter & Gamble представила електричну зубну щітку і інші новинки

Перераховані вище ціни неофіційні, тому в підсумку смартфони можуть коштувати інші суми. Презентація новинок очікується в наступному місяці.

Джерело: Sammobile