Технології

Facebook створює нейромережу для стислого переказу об’ємних текстів

Facebook ШІ

Штучний інтелект стає все розумнішим з кожним роком. Зовсім недавно йому довірили повний переклад книги, випущеної в продаж. Як стало відомо, Facebook працює над нейромережею, здатною істотно полегшити життя тим, кому лінь читати довгі тексти.

На даний момент інформації вкрай мало, а Facebook традиційно не коментує подібні витоки. За даними інсайдерів, сервіс отримає назву TLDR, що можна розшифрувати як «Тoo long, didn’t read», що означає «Занадто довго, не читав».

Читайте також:  Як Boeing підняв в повітря кораблі повстанців з «Зоряних Воєн»

При цьому алгоритм буде заснований на нейронній мережі.

Передбачається, що ШІ буде самостійно вивчати публікації, які підходять для того чи іншого користувача. Після цього алгоритм зможе вибирати з них найважливіше, викидаючи марну для читача інформацію.

Наскільки сильним буде стиснення і який обсяг тексту стане доступний після обробки нейромережею-поки невідомо. Однак повідомляється, що програма Facebook зможе озвучити отриманий результат за бажанням користувача.

Нагадаємо, що раніше був представлений схожий алгоритм для стиснення наукових статей Semantic Scholar, здатний зменшити исходник в 238 разів.

Джерело: BuzzFeed News