Технології

Хакер показав, як автопілот Tesla бачить навколишній світ під час їзди

Автопілот

В даний час системи автономного управління не можуть похвалитися високою довірою серед автомобілістів. Втім, компанії Tesla все ж вдалося домогтися вражаючих результатів у цьому напрямку.

Невідомий хакер зламав автопілот Tesla, показавши, як машина бачить навколишній світ.

Згідно з наявною інформацією, Tesla активно займається тестуванням нового режиму Full Self-Driving, крім того, інженери працюють над ще більш просунутою системою Augmented Vision.

Користувач під ніком greentheonly зумів отримати повний доступ до камер електрокара Ілона Маска, що дозволило побачити, як система на базі машинного зору обробляє все, що відбувається навколо в реальному часі.

Читайте також:  Створена голограма, яка здатна пересуватися по повітрю [ВІДЕО]

На відео можна вивчити внутрішню роботу алгоритму, а також те, на підставі чого він приймає ті чи інші рішення. ШІ підсвічує маркерами всі важливі об’єкти, які так чи інакше можуть впливати на їзду, в тому числі і ті, що знаходяться за межами проїжджої частини.

Tesla autopilot in-car augmented view from r/teslamotors

Це і пішоходи, і знаки, і покажчики. Особлива увага приділяється іншим автомобілям, кожен з яких проходить під окремим ідентифікатором. Крім того, система постійно відстежує дорожню розмітку і повороти.

Переглянути повне відео можна за посиланням.