Авто

Audi готує таємничу модель з «революційним» дизайном

Audi

Головний дизайнер Audi поділився деякими подробицями щодо майбутнього електромобіля, що розробляється VW Group в рамках проекту, відомого під кодовою назвою Landjet.

Як раніше стало відомо, концерн Volkswagen Group розробляє загадковий електрокар під кодовою назвою Landjet, який повинен втілитися в життя як серійна модель відразу декількох марок: Audi, Bentley і Porsche.

Головний дизайнер Audi розповів виданню Car & Driver, що Перспективний «мультибрендовий» електромобіль отримає, за його словами, «революційний» дизайн і закликав забути про нинішній фірмовому стилі марки, тому що виглядати він буде «зовсім інакше». Швидше за все, Landjet буде представляти собою гран-турізмо з електричною силовою установкою і просунутою системою автономного водіння.

Читайте також:  Skoda Octavia оснастили потужним турбодизелем

За даними інсайдерів, таємничий електрокар отримає три ряди крісел в салоні і сім місць, але, незважаючи на компонування, у нього буде класичний трьохоб’ємний кузов — у внутрішніх документах концерну головним конкурентом називають Tesla Model S, а не Model X.

Ймовірно, розміщення трьох рядів крісел в салоні вийде домогтися завдяки відсутності двигуна внутрішнього згоряння, так що при аналогічній компоновці і габаритах Landjet буде просторіше, ніж, наприклад, найбільший седан в лінійці Audi — модель А8.

Першим на конвеєр встане версія електромобіля від Audi-орієнтовно, в 2024 році.