Час грошей

Ви собі брешете: 9 причин, які не дозволяють вам стати багатими

Іноді, замість того, щоб не рухатися вперед, легше знайти тисячі причин власних невдач або нездатності зробити певні дії. Особливо це характерно для молодості. На жаль, подібний підхід, як правило, не призводить до гарних результатів. Якщо ви, наприклад, хочете почати заробляти більше, але постійно знаходите виправдання, щоб не робити цього, матеріальне благополуччя так і не стане вашою реальністю.

Портал Business Insider зібрав 11 найпопулярніших відмовок, які ми використовуємо для того, щоб якомога довше не займатися вирішенням фінансових питань.

Я стану мільйонером до 30

Багато людей відкладають великі починання на майбутнє, пояснюючи це тим, що у них ще буде час. Проте, забезпеченими людьми не стають в один момент. До своєї мети варто починати рухатися вже зараз. Відкладайте гроші, плануйте, розраховуйте і займайте активну позицію в цьому питанні.

Я почну відкладати, коли зароблю n-у суму грошей

Швидше за все, ви так ніколи і не досягнете своєї мети, якщо будете ставити питання подібним чином. Ситуація і умови змінюються дуже швидко і ви не знаєте, що вам буде необхідно, коли бажана сума нарешті опиниться в кишені.

У мене немає підприємницького таланту

Так любить говорити добра половина людей, які не зважуються на власний бізнес. Насправді ж, ви вже є власником бізнесу – свого “Я”. Адже тільки ви вирішуєте, яку стратегію вибирати, як заробляти гроші і т.д. Потрібно просто спробувати перекласти ці якості на реальне підприємство.

Гроші – це зло

Це ще одна відмовка, яка “дозволяє” людям не заробляти більше або не думати про свій матеріальний добробут. Якщо вас теж відвідують подібні думки, спробуйте уявити, що гроші – це всього лише інструмент. Інструмент, який допоможе вам добитися успіху, оплатити навчання, відвезти родину у відпустку і т.д.

Кредитні картки – це теж зло

Звичайно, знайти людину, яка позитивно ставиться до кредитів, дуже і дуже складно. Проте, якщо користуватися позиковими грошовими ресурсом розумно, можна отримати з нього вигоду. Знімаючи з “кредитки” невеликі суми тільки тоді, коли це дійсно потрібно, і справно погашаючи все в термін, ви забезпечуєте собі позитивну кредитну історію і можливість отримати від банку, наприклад, акційну безпроцентну розстрочку.

Я обов’язково вкладу гроші в акції, але коли ринок трохи підросте

Варто зрозуміти, що ідеально підходящого моменту, швидше за все, не буде ніколи. Фактори, що вселяють невпевненість, завжди знайдуться.

Страховка мені не потрібна

У нашій країні ринок страхування (особливого, приватного) ще не дуже розвинений. Проте, ми знаходимося на шляху до цього. Про здоров’я варто подбати з молодості і почати відкладати гроші на нього якомога раніше.

Я погашу всі свої борги, коли почну заробляти більше

Грошей ніколи не буває багато. Як правило, з кожним роком витрати будуть тільки збільшуватися. Саме тому всі фінансові консультанти, як один, радять віддавати позики при першій же можливості.

Я не буду відкладати на пенсію

За кордоном дуже розвинений механізм приватних пенсійних фондів. У нашій країні подібні організації теж функціонують, але поки не дуже масштабно. Проте, робити певні заощадження або щось на зразок “подушки безпеки” дуже навіть потрібно. Так ви зможете захистити себе від форс-мажорних ситуацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *