Технології

Інсайдер розповів про важливу особливість флагманського процесора Snapdragon 888

Snapdragon 888

На початку грудня Qualcomm випустила мобільний процесор Snapdragon 888. У мережі вже з’являлися результати синтетичного тестування новинки, проте бенчмарки не розкрили однієї з важливих характеристик чіпа – його енергоефективності, що впливає на час автономної роботи смартфонів. Пролити світло на цей показник взявся авторитетний мережевий інформатор Ice Universe.

За даними джерела, енергоспоживання Snapdragon 888 можна порівняти з рівнем Snapdragon 835 при значно більшій потужності, а продуктивність графічного процесора платформи «вище очікуваної». На жаль, інсайдер не наводить конкретних цифр.

Архітектура Snapdragon 888 включає вісім ядер: одне високопродуктивне ARM Cortex X1, що працює на частоті 2,84 ГГц, три Cortex A78 з частотою 2,4 ГГц і чотири енергоефективних ядра Cortex A55 (1,8 ГГц). За графічні можливості платформи відповідає процесор Adreno 660.

Читайте також:  Інновація на ринку мобільних камер: Samsung готує сенсор камери для смартфонів на 200 Мп

У числі інших особливостей чіпа – використання алгоритму Qualcomm AI шостого покоління, співпроцесора Qualcomm Hexagon з продуктивністю 26 трильйонів операцій в секунду, і підтримка фірмових технологій для підвищення кадрової частоти в іграх і збільшення швидкості відгуку сенсора дисплея.