Технології

Авторитетний інсайдер розповів про комплектацію Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21

Після відмови Apple від комплектації нових смартфонів блоками живлення Samsung не упустила шансу пожартувати над конкуруючим брендом.

Але незабаром по мережі поповзли чутки про готовність компанії піти на таке ж «скорочення» — і несподівано отримали підтвердження з надійного джерела, прогнози якого вже неодноразово збувалися.

Добре зарекомендував себе мережевий інформатор Роланд Квандт, в своєму Twitter-блозі опублікував два інтригуючих повідомлення. Спочатку інсайдер написав про відсутність в упаковці всіх моделей смартфонів Samsung Galaxy S21 комплектної зарядки.

А вже в наступній своїй публікації він повідомив, що навушників і захисного чохла в коробці з флагманами шанувальники бренду також не отримають.

Заодно інсайдер зазначив, що новий процесор Exynos 2100 з максимальною тактовою частотою 2,9 ГГц буде виконаний по 7-нм техпроцесу, який на тлі інших чіпів 2020 року виглядає дещо застарілим.

Наскільки достовірна ця інформація поки невідомо. Що саме включатиме комплект нових флагманів Samsung, з’ясується тільки під час презентації пристроїв, яка очікується 14 січня 2021-го.