Технології

iPhone випав з літака: смартфон зняв свій політ і не розбився після приземлення

Телефон

Упустивши гаджет з 300-метрової висоти, господар не розраховував, що він буде жити, але сталося свого роду чудо.

Історія знає чимало випадків, коли смартфони розбивалися вщент, впавши з невеликої висоти на м’яке покриття, а ось зворотних ситуацій, в яких гаджет виживає при серйозному падінні, не так багато. І один з таких рідкісних випадків стався в Бразилії.

Місцевий еколог і режисер-документаліст Ернесто Галіотто найняв приватний літак, щоб пролетіти над містечком Прайя-ду-Перо в Кабу-Фріу в районі озер Ріо-де-Жанейро. Цей політ був приурочений до оновлення Міжнародного знака Блакитного прапора-міжнародного символу, що підтверджує екологічність пляжу.

Читайте також:  Десктопний пошуковик Google отримає корисну функцію своєї мобільної версії

На висоті близько 300 метрів Галіотто вирішив записати відеоролик на свій iPhone 6s, але в якийсь момент режисер не втримав смартфон і порив вітру вирвав гаджет з рук-судячи з репліки пілота «ще один. Буває!”, подібні інциденти часто трапляються з бажаючими познімати через кватирку у вікні.

Скориставшись функцією відстеження місцезнаходження пристрою, на наступний день Ернесто прийшов на пляж і виявив там свій смартфон. Який не просто не постраждав, не рахуючи потрісканого захисного скла, але і продовжував знімати відео.

“Смартфон пролетів 15 секунд і впав на землю, опинившись приблизно в 200 метрах від води, а в декількох метрах від впав iPhone на пляжі була пара. Я втратив смартфон в 11:10 ранку в п’ятницю, а на наступний день знайшов пристрій — iPhone впав екраном вниз і продовжував знімати протягом півтори години. Таке відчуття, що сонце зарядило телефон, тому що, коли ми приїхали в суботу, близько 8.50, у смартфона все ще було 16% заряду», — заявив Ернесто Галіотто.

Читайте також:  Бюджетний Samsung Galaxy A32 5G показали на якісних зображеннях

Чудовий порятунок гаджета режисер жартома пояснив тим, що він захищає природу, а природа, коли допомога потрібна була людині, прийшла на допомогу йому.