Технології

Невдалий конкурент YouTube оголосив про закриття

Periscope

Представники сервісу відеотрансляцій Periscope, що належить Twitter, запущеного в 2015 році, оголосили про припинення підтримки платформи.

У своїй офіційній заяві команда проекту назвала точну дату закриття стрімінгового майданчика, а також запропонувала користувачам альтернативний спосіб виходу в прямий ефір.

Остаточне закриття Periscope відбудеться 31 березня 2021 року, а функція створення нових акаунтів була відключена ще 15 грудня. За словами представників Twitter, їм довелося прийняти важке рішення у зв’язку з падінням популярності сервісу.

Читайте також:  Ультрафіолетові лампи виявилися вкрай небезпечними для зору

У компанії також відзначили, що відмова від Periscope дозволить розробникам зосередитися на розширенні функціональності трансляцій в самому Twitter.

Зокрема, завсідникам Twitter зараз доступна функція Live для запуску прямих ефірів. Що стосується сайту Periscope, то він якийсь час буде доступний як архів відеозаписів.

Всі раніше опубліковані трансляції можна буде інтегрувати в свій Twitter-аккаунт, а за допомогою окремого запиту користувачі також зможуть завантажити власний архів відеороликів на ПК для локального перегляду.