Технології

Розробників Cyberpunk 2077 звинуватили в маніпулюванні рейтингом гри

Cyberpunk 2077

Агрегатор OpenCritic відкрито звинуватив розробників Cyberpunk 2077 в маніпулюванні рейтингом бойовика і приховуванні стану справ з його консольною версією. Тепер на сторінці проекту красується ремарка.

Редакція OpenCritic вставила текстовий блок прямо під оцінками Cyberpunk 2077 з попередженням про те, що рейтинг не зовсім чесний. Більш того, розробників підозрюють у навмисному обмані аудиторії.

“Будь ласка, майте на увазі, що продуктивність і оцінка гри дуже залежать від кінцевої платформи — PC, консолей наступного покоління, а також PlayStation 4 і Xbox One.

Читайте також:  Samsung представила 110-дюймовий 4K-телевізор з матрицею Micro LED

Команда OpenCritic і деякі журналісти підозрюють CD Projekt RED в навмисному приховуванні стану справ на PS4 і Xbox One — для рецензій надавали тільки PC-версію із забороною використовувати власні відеоматеріали. Це попередження буде прибрано в лютому 2021 року”, — йдеться в примітці до оцінок.

Чому в лютому? Саме в цьому місяці CD Projekt RED обіцяє випустити останній патч, який приведе версію гри для консолей попереднього покоління в повний порядок.

Правда, мова йде виключно про продуктивність, багах і графічних глітчах. Якість картинки в цілому не зміниться.