Робота

Скільки працюють в різних країнах світу: Європа відстає від Штатів

Нове дослідження, проведене групою вчених їх різних університетів Європи та США показало, що американські співробітники працюють більше своїх європейських колег, рідше беруть відпустку і пізніше йдуть на пенсію. В середньому ж, європеєць працює на 19% менше, ніж американець. Іншими словами, громадяни країн Європи йдуть з роботи на годину раніше щодня, – пише Bloomberg.

Кількість годин роботи сильно відрізняється в залежності від країни. Швейцарці, наприклад, працюють практично стільки ж, скільки й американці. Менше всіх часу на роботі, за даними дослідження, проводять італійці.

Вивчення кількості годин, які жителі різних країн проводять на роботі, включає не тільки фактичну цифру відпрацьованого часу, але і довжину звичного робочого тижня, відпустки та інші показники. Проте, сумарне значення не слід інтерпретувати як показник результативності. Щоб точно виміряти продуктивність співробітників, потрібнен збір додаткової інформації.

Однією з основних цілей дослідження є вивчення причин значних переробок серед американців. Вчені вважають, що причина криється в прагненні громадян США заробляти більше, оскільки вони впевнені, що активна трудова діяльність для них повністю окупитися хорошим рівнем зарплати. В Європі ж падіння кількості відпрацьованого часу може спостерігатися через досить високий рівень податків.

Відмінності ж між ринком праці Європи та США фахівці схильні пояснювати ефективною роботою профспілок в Європі. Крім того, в європейських країнах відзначається досить високий рівень пенсій, що дозволяє представникам старшого покоління не працювати. У США ж все більше людей у ​​віці старше 65 років продовжують трудову діяльність.

Цікавий факт – ще на початку 1970-х років люди в США і Європі працювали приблизно однакову кількість часу. Проте, пізніше різні соціальні, історичні та політичні чинники внесли значні корективи в ці показники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *