Авто

Майже два мільйони Honda відправили в ремонт: автомобілі небезпечні

Honda CR-V

Компанія Honda Motor Co оголосила про відкликання 1,79 мільйона автомобілів по всьому світу, більшість з них були реалізовані в США – 1,4 мільйона, повідомляє Reuters. Машини виявилися небезпечні: їх відправлять в ремонт в рамках чотирьох окремих кампаній, пов’язаних з різними проблемами, включаючи ризик загоряння.

Найбільший з відгуків торкнувся 730 000 седанів Honda Accord і Accord Hybrid, проданих з 2018 по 2020 рік, а також Honda Insight 2019-2020 року випуску. На автомобілях потрібно було оновити програмне забезпечення модуля управління електрикою BCM. Збій ПО може стати причиною помилкового включення сигнальних ламп і некоректної роботи іншої електроніки: Камери заднього виду, поворотників і двірників.

Читайте також:  Cadillac анонсував новий флагманський седан Celestiq

Ще дві кампанії, що торкнулися 430 000 автомобілів в 22 штатах США, пов’язані з технічною сіллю, яку посипають дороги взимку. Повідомляється, що велика кількість такої солі може привести до корозії і поломки приводних валів. На сьогоднішній день Honda не отримувала повідомлень про травми через дефект.

У компанії відзначили, що проблема зачіпає кілька Honda Civic Hybrid, Fit і Acura ILX, випущених з 2007 по 2015 рік. Для ремонту цих автомобілів може не виявитися потрібних комплектуючих.

Ще один відгук охоплює 268 000 кросоверів CR-V, проданих з 2002 по 2006 рік. Існує ризик короткого замикання в блоці електронних склопідйомників, яке в гіршому випадку може привести до загоряння. Даних про травми через дефект поки так само не було, проте повідомлялося про 16 пожеж.

Читайте також:  Таксист поділився досвідом роботи на електромобілі Tesla

Honda не вперше відкликає машини через цю неполадку: раніше через проблемний блок склопідйомників машини ремонтували в 2012 році. Новий відгук в тому числі пов’язаний з тим, що замінені вісім років тому деталі знову почали виходити з ладу через підвищену вологість.

Тиждень тому організація Euro NCAP розбила на краш-тесті сім новинок автопрому, включаючи Хетчбек Honda E. до «п’ятірки» японський електрокар не дотягнув: захист дітей експерти оцінили на 82 відсотки, дорослого пасажира – на 76 відсотків, пішоходів – на 62 відсотки, а роботу систем безпеки – на 65 відсотків.