Технології

Інсайдери назвали ключові особливості дисплеїв всіх версій iPhone 13

iPhone 13

Незважаючи на прогнози більшості інсайдерів, жодна з моделей представленої в цьому році серії смартфонів iPhone 12 не отримала екран з частотою оновлення вище 60 Гц. Новий звіт південнокорейського видання The Elec містить детальні відомості про матриці наступного покоління пристроїв Apple — і схоже, що в 2021-му користувачів чекає приємний сюрприз.

За заявою журналістів, що посилаються на галузеві джерела, в наступному році більшу частину OLED-панелей для iPhone 13 (до 130 мільйонів одиниць) поставить Samsung Display. Ще не менше 30 і 10 мільйонів модулів відповідно доведеться на LG і BOE, за умови, що вони пройдуть тест якості Apple.

Читайте також:  Apple назвала кращі програми 2020 року в App Store

При цьому частина дисплеїв Samsung, виготовлених за технологією LPO, будуть підтримувати змінну частоту оновлення і функцію Always On Display. У порівнянні з технологією низькотемпературного полікристалічного кремнію( LTPS), який використовується зараз на більшості смартфонів, LPO також може знизити енергоспоживання OLED-дисплеїв на 20%.

iPhone 13

Очікується, що частоту оновлення екрану 120 Гц і функцію AoD отримають лише старші представники серії — iPhone 13 Pro і Pro Max з діагоналлю 6,67″ і 6,06″ відповідно. Базова версія, як очікується, отримає 5,42-дюймовий екран, а новому iPhone SE джерело приписує IPS-матрицю діагоналлю 6,06 дюйма.

Раніше авторитетний аналітик Мін-Чі Куо заявив, що в наступному році традиційна презентація Apple обійдеться без переносів і відбудеться у вересні. Ціна майбутніх новинок компанії як і раніше невідома.