Технології

Нову альтернативу Raspberry Pi з процесором Intel оцінили в $ 99

HackBoard 2

Китайський стартап Hackboard представив фірмовий одноплатний комп’ютер під назвою HackBoard 2 для розробників і ентузіастів. У числі ключових особливостей новинки-використання процесора Intel, можливість підключення модемів 4G / 5G і сумісність з операційними системами Windows 10 Pro і Linux.

Мікрокомп’ютер побудований на базі двоядерного процесора Intel Celeron N4020 з інтегрованою графікою Intel UHD Graphics 600 і тактовою частотою до 2,8 ГГц максимальний об’єм оперативної пам’яті пристрою становить 4 ГБ, при цьому підтримується установка двох SSD-накопичувачів сумарним об’ємом до 4 ТБ.

Читайте також:  WhatsApp отримав нове велике оновлення

Крім порту HDMI, здатного передавати 4K-зображення на зовнішній дисплей, комп’ютер оснащений 30-контактним роз’ємом eDP для підключення екранів діагоналлю від 11,6 до 15,6 дюйма, а також 6-піновим штекером для сенсорної панелі.

Крім вбудованого модуля Wi-Fi і гігабітного роз’єму Ethernet, компанія передбачила можливість підключення до плати модемів для роботи в мережах LTE і 5G в один з двох слотів M. 2. У набір інтерфейсів новинки також входять три USB 3.0 Type-A і 5-контактний роз’єм для камери.

Вартість HackBoard 2 становить $99 для Linux-сумісної версії і $140 для модифікації під управлінням Windows 10 Pro. 4G-модем компанія оцінила в $50, а ось можливість роботи в мережах 5g обійдеться покупцям в $299. Перші поставки комп’ютера заплановані на 30 квітня 2021 року.