Політика

Байден назвав перші завдання своєї адміністрації

Джозеф Байден

Пандемія, вакцинація і економічна допомога американцям – невідкладні завдання, над якими буде працювати нова американська влада.

Демократ Джозеф Байден, якому Колегія вибірників віддала 306 голосів за необхідних 270, тим самим затвердивши його перемогу на президентських виборах в США, назвав невідкладні завдання, що стоять перед його адміністрацією.

Про свої плани він розповів в ході виступу у Вілмінгтоні штату Делавер, який у вівторок, 15 грудня, транслював сайт перехідної команди Байдена Biden-Harris Transition.

“Нам належить невідкладно зайнятися роботою. Слід приборкати пандемію, вакцинувати населення, надати невідкладну економічну допомогу нужденним американцям, а потім зробити стан економіки кращим, ніж будь-коли раніше”, – заявив Байден.

Читайте також:  Разумков: COVID-фонд на 2021 рік не передбачено

Також демократ прокоментував рішення Колегії вибірників з виборів, якою затверджено його перемогу.

“Демократія перемогла в битві за дух Америки. Народ проголосував. <...> Об’єктивність наших виборів збережена”, – зазначив він і знову засудив спроби чинного президента-республіканця Дональда Трампа оскаржити результати загальних виборів.

При цьому Байден пообіцяв, що буде працювати однаково старанно заради тих, хто голосував проти нього і за.

“Ми хороші люди, у нас можуть бути різні походження і переконання, але нас об’єднують любов до цієї країни і віра у можливості, що відкриваються в ній”, – наголосив обраний президент.