Технології

Netflix розкрила секрет популярності свого контенту в різних країнах

Netflix

У каталозі Netflix є сотні фільмів і серіалів. Але переваги користувачів в різних регіонах часом помітно відрізняються-щоб опинитися в тренді, маркетологам доводиться витрачати чимало часу на вивчення статистики.

Нещодавно компанія розповіла, як їй вдається швидко визначити, де і який контент буде популярний: це завдання фахівці потокового сервісу доручили штучному інтелекту.

Завдяки особливому алгоритму Netflix створює “карту” на підставі метаданих шоу, в тому числі тегів і відгуків, характерних для певного регіону. Таким чином, маркетологи заздалегідь знають, які фільми і серіали затребувані цільовою аудиторією.

Читайте також:  У WhatsApp з'явиться корисна функція для любителів голосових повідомлень

Наприклад, згідно зі статистикою, іспанські глядачі воліють драми-і сервіс заздалегідь починає рекламну кампанію такого контенту в країні, приділивши особливу увагу наявності дубляжу або субтитрів до новинок жанру для цього регіону.

Крім того, ШІ пророкує потенційну аудиторію того чи іншого шоу, грунтуючись на переглядах представлених раніше картин зі схожими мітками. При цьому система не контролюється людиною, що, за запевненням її розробників, зменшує суб’єктивність оцінки.

І хоча в перспективі, на думку критиків, такий підхід може знизити Популярність інді-картин, він забезпечує компанії краще просування комерційно успішного контенту.

Джерело: engadget