Криптовалюти

NVIDIA пообіцяла «розібратися» з майнерами криптовалют

NVIDIA

Восени 2020 року NVIDIA представила флагманську серію відеокарт GeForce RTX 3000, які практично відразу стали дефіцитними. Крім геймерів, нове покоління GPU зацікавило і “добувачів” криптовалют.

Відповідаючи на питання про масштаби скупки своєї продукції для майнінгу, представники вендора розповіли про свої плани по боротьбі з нестачею відеокарт на ринку.

NVIDIA

Коментуючи ситуацію, що склалася, фінансовий директор NVIDIA Колетт Кресс в ході конференції UBS Global TM пояснила недостатню обізнаність компанії “долею” своїх графічних процесорів труднощами при визначенні попиту на криптовалюту.

Читайте також:  Вартість біткоїна перевищила 28 тисяч доларів

Топ-менеджер зазначила, що компанія детально вивчить попит на фірмову продукцію з метою мінімізації дефіциту, але на це буде потрібно певний час.

Раніше в мережі публікувалася інформація, згідно з якою в третьому кварталі 2019 року NVIDIA отримала 175 мільйонів доларів від продажу відеокарт майнерам. При цьому представники компанії відзвітували лише про 18 мільйонів «криптовалютних» доларів.

На думку деяких аналітиків, NVIDIA, всупереч офіційним заявам, поставляє Майнер великі партії відеокарт, заробивши на цьому, за словами прихильників такої теорії, близько 1 мільярда доларів.

При цьому на відповідне запитання журналістів Колетт Кресс зазначила, що майнінг біткоїнів сьогодні майже повністю здійснюється за допомогою ASIC, а не GPU. Проте вона додала, що компанії потрібно розібратися в тому, що відбувається з партнерами по збуту.