Технології

Користувачі iOS 14 зіткнулися з новим неприємним багом

Apple iOS 14

Власники iPhone, що працюють під управлінням iOS 14, вже зіткнулися з декількома прикрими проблемами. Спершу система відмовлялася запам’ятовувати список додатків встановлені за замовчуванням, а пізніше один з апдейтів урізав автономність ряду моделей iPhone.

Чергова неприємність, на яку поскаржилися власники фірмових апаратів, виявилася пов’язана з функцією SMS.

На форумі видання MacRumors стали з’являтися пости власників iPhone 12, які запевняють, що штатний додаток «Повідомлення» поводиться дивно.

Читайте також:  NASA планує побудувати місячну базу за допомогою 3D-принтера

По-перше, воно не показує раніше отримані повідомлення, по-друге, повідомлення про нові SMS просто не відображаються на дисплеї. Причому зачіпає проблема як листування в режимі діалогу, так групове спілкування.

iMessage

Як з’ясувалося пізніше, баг торкнувся не тільки iPhone 12, але і інші смартфони Apple, що працюють на iOS 14. Більш того, про проблеми з повідомленнями повідомляли і користувачі сторонніх додатків на зразок Signal і WhatsApp.

Перезавантаження пристрою, скидання до заводських налаштувань і спроби відключення синхронізації з сервісом iCloud проблему, за словами «постраждалих», не виправляють.

Apple скарги користувачів поки не прокоментувала. При цьому в недавно представленій iOS 14.2.1 ситуація була частково виправлена, але торкнулася лише MMS. Користувачі бета-версії iOS 14.3 відзначають, що на їх пристроях баг з SMS більше не з’являвся.