Технології

Експерт передбачив дату анонса iPhone 13 в 2021 році

Apple iPhone 13

Цього року Apple була змушена з ряду причин перенести анонс нових iPhone на кілька тижнів. Передбачити терміни релізу наступного покоління флагманів бренду взявся авторитетний галузевий аналітик Мін-Чі Куо.

У своєму новому прогнозі він повідомив орієнтовну дату наступної презентації і розповів, чи варто очікувати повторення «відкладеного старту» новинок в 2021 році.

За заявою Куо, який регулярно публікує достовірні звіти, пов’язані з діяльністю Apple, компанія, швидше за все, вийде на звичний графік презентації iPhone 13 у вересні-жовтні 2021 року. Таким чином, бренд зможе почати виробництво нової лінійки пристроїв влітку, а не восени, як це сталося з iPhone 12.

Читайте також:  Panasonic випустила свій перший прозорий OLED-дисплей

Затримка при виході iPhone 12, за повідомленням близьких до Apple джерел, виявилася пов’язана з перебоями в ланцюжку поставок комплектуючих на тлі пандемії коронавірусу.

З тієї ж причини компанія зіткнулася з деякими труднощами при відправці своїх інженерів на заводи в Китаї з метою контролю якості збірки і тестування готової продукції.

Джерело: 9to5Mac