Бізнес ідеї

Успішний бізнес на розведенні хробаків для риболовлі

Розведення черв'яків

Любителі рибалки завжди відповідально підходять до вибору снасті. Справжній рибалка не купуватиме вудку за 200 гривень і найдешевшу волосінь, тому що перший великий вилов буде упущений разом з частиною риболовних снастей. Цінителі риболовлі готові платити великі гроші для того щоб купити серйозне рибальське спорядження. Наживка відіграє чималу роль у процесі лову риби, червяки – одна з найпопулярніших серед рибалок наживок. Знайти хробаків для риболовлі не завжди просто, особливо у великих містах. Тому підприємці, які вловили попит на черв’яків, роблять на нього пропозицію. Мова в сьогоднішній статті піде про бізнес на розведенні черв’яків. Подібна справа практично не потребуватиме вкладень, тільки час і терпіння.

ВИДИ ХРОБАКІВ

Досвідчені рибалки знають, що для наживки підходить не кожен черв’як, тому до вибору виду майбутньої наживки потрібно підійти з усією відповідальністю. Від того, як правильно підібрана наживка, багато в чому буде залежати улов рибалки. Найпопулярнішими видами серед рибалок є:

– Виповзки (земляні хробаки), яких називають ще дощовими. Їх називають так тому, що вони виповзають зі своїх норок після дощу. Саме в цей момент їх збирають досвідчені рибалки. Це одні з найбільших представників серед черв’яків, їх довжина може досягати 30 сантиметрів, а товщина – 1 сантиметр. Цей вид черв’яків підходить для риболовлі на прісноводних риб. Виповзки дуже чутливі до вібрації і кроків, швидко ховаються в свої нірки, після цього їх буде важко дістати.

Читайте також:  6 нових ідей для бізнесу з Америки

– Гнойові черви. Цей вид черв’яків мешкає в органічних добривах. Вони володіють темно-червоним кольором, невеликого розміру і мешкають колоніями, тому зібрати їх набагато простіше, ніж виповзків. Як наживка поводиться дуже активно на гачку, чим приваблює рибу.

– Земляні білі черви. Для лову карася і коропа цей вид підходить якнайкраще. Однак для інших риб поводиться мляво на гачку.

– Червоний каліфорнійський черв’як – ті ж гнойовики, тільки виведені в штучних умовах. Цей вид черв’яків вимагає особливого догляду – тиші, спокою і щоденною поливання.

Знаючи найпоширеніші види хробаків для риболовлі, підприємець зможе догодити своїм покупцям, а також підняти свою репутацію в очах клієнтів – досвідчених рибалок.

Дощові черв'яки

Дощові черв’яки підходять для риболовлі на прісноводну рибу

УМОВИ УТРИМАННЯ І КОРМ

Для того щоб розводити хробаків, не буде потрібно відтворювати реальні умови їх проживання, досить розділити їх на види. Розводити їх можна в дерев’яних ящиках, шириною і довжиною по 50 сантиметрів, заввишки – 30 сантиметрів. Кормом може служити суха трава, яєчний порошок, листя капусти, картопляні очистки, черствий хліб, харчові відходи, курячий послід, запрівше листя. При можливості в землю необхідно додати трохи гною. Приміщенням для розведення черв’яків може стати власний гараж або сарай на дачній ділянці. Ті, хто живе за містом, зможуть звести приміщення у себе на ділянці. Поливати черв’яків потрібно раз на 2-3 дні, це сприяє їх розмноженню.

Читайте також:  Як організувати бізнес «чоловік на годину»?

Для того щоб черв’яки містилися в комфортних умовах і швидко розмножувалися, потрібно розділити грунт на три шари. Верхній шар є місцем харчування, це повинен бути грунт з поживними речовинами і органічними залишками. У середньому шарі мешкає основна маса особин. А в нижньому шарі накопичуються продукти переробки та похідні життєдіяльності – біогумус і черв’ячний чай.

Розведення черв'яків

Приміщенням для розведення черв’яків може стати власний гараж, підвал або сарай на дачній ділянці

Температура для утримання черв’яків повинна утримуватися в районі 15-25 градусів тепла. Через пару місяців кількість черв’яків збільшиться в кілька разів, тоді їх доведеться розселити по інших скриньках. Для цього доведеться частину землі перенести з одного ящика в іншій.

Розводити хробаків можна цілий рік, для цього потрібно розмістити їх в опалювальному приміщенні (гараж, сарай або підвал). Крім продажу хробаків можна продавати органічні добрива (продукти їх життєдіяльності).

РЕАЛІЗАЦІЯ ТОВАРІВ

Для тих, хто сумнівається в попиті даного виду риболовецьких приманок, можна провести експеримент. Зайдіть в будь-який рибальський магазин і запитайте, де вони закуповують черв’яків і чи потрібна їм оптова партія. Більше дев’яноста відсотків магазинів везуть черв’яків з іншої області, за багато кілометрів від міста.

Середній дохід при продажу черв’яків в невеликому місті (менше 300 000 чоловік) становить 100000 гривень!

Розведення черв'яків

Розводити хробаків можна самостійно, а реалізовувати продукцію через рибальські магазини або власні точки продажів

Продавати хробаків можна у власному магазині або за договором в риболовецьких магазинах міста, також хорошим варіантом стане інтернет-магазин. Торгувати хробаками можна на вагу або в фасованих контейнерах. Найкращою рекламою стане «сарафанне радіо», так як хороші наживки рибалки будуть радити один одному.

Розведення черв'яків

Продаж хробаків може проводитися на вагу або в контейнерах

ОБЛАДНАННЯ

Для початку бізнесу з розведення черв’яків знадобиться невелика кількість обладнання та інструментів. Для цього необхідно купити ваги, сито, тачку, відро, лопату, вила та апарати для вимірювання температури і кислотності, а також кілька стелажів. Основну увагу потрібно приділити скриньках, в яких перебуватимуть черви.

ВИДАТКИ ТА ДОХОДИ

Величезним плюсом для цього виду бізнесу є відсутність витрат на початковому етапі. Адже за наявності гаража або підвалу, дерев’яних ящиків для розведення черв’яків і землі з добривами можна сміливо починати цей бізнес.

У рік з 2 кубічних метрів можна отримати близько 20000 черв’яків, якщо кожен черв’як коштуватиме 0.50 гривні, то отриманий прибуток складе 10 000 гривень. Тобто з приміщення, в якому вміститься 100 кубічних метрів, можна заробити 500 000 гривень.

Подібний результат досягається завдяки безвідходній технології, мінімальних витратах, високою швидкістю розмноження хробаків і переробкою відходів в біогумус. Також важливим фактором є відсутність необхідності в персоналі та стабільний попит на продукцію.

РОЗВЕДЕННЯ ХРОБАКІВ ДЛЯ РИБОЛОВЛІ (ВІДЕО)

Залишити коментар