Авто

Зовнішність нового Lamborghini розкрили достроково

Lamborghini SC20 Speedster Aventador SVJ

У мережі з’явилося зображення спідстера Lamborghini SC20 від автоспортивного підрозділу Squadra Corse. Штучний суперкар побудований за зразком більш ранньої роботи відділення-дорожньої моделі SC18, і оснащений таким же атмосферним мотором V12 6.5, як і екстремальний Aventador SVJ.

Перші фотографії спідстера, ще обгорнутого в камуфляжну плівку, Squadra Corse опублікувало на початку жовтня. Машина отримала класичний дизайн з двома масивними обтічниками (в них заховані «дуги» безпеки) і повністю позбулася лобового скла.

Читайте також:  Volkswagen відкликає десятки тисяч Golf через «глюки» програмного забезпечення

Його роль, ймовірно, візьме на себе «повітряний купол», схожий на той, що створює при русі McLaren Elva.

Тепер же, судячи з рендеру (він нібито підготовлений для покупця), можна побачити, що зовнішність Lamborghini SC20 перегукується з іншим суперкаром Squadra Corse — SC18. Ця модель теж штучна, має допуск на звичайні дороги, але стилізована під гоночні Ламборгіні: Huracan GT3 Evo і Huracan Super Trofeo Evo.

У рух Lamborghini SC18 приводить атмосферний V12 6.5 від екстремального Aventador SVJ (770 сил і 720 Нм) — такий же, за чутками, дістанеться і SC20. Коробка-семиступінчастий “робот” ISR. Привід-Повний.

Читайте також:  З'явилися перші зображення нового "Логана" для України

Так як спідстер буде заснований на Авентадорі, то його можна розглядати, як спадкоємця Aventador J. Відкритий суперкар представили на Женевському автосалоні в 2012 році, де і продали зацікавив машиною колекціонеру.

Цікаво, що «джей» був сертифікований для доріг, і взагалі більше схожий на серійний автомобіль, ніж концепт.

А ось остання робота Squadra Corse-це зовсім інший рівень. Дводверка Essenza SCV12 може їздити тільки по гоночних треках, а завдяки динамічному наддуву її дванадцятициліндровий двигун видає 830 сил.