Авто

У американця викрали два однакових кросовера Kia за два місяці

Kia Sportage

Житель американського штату Колорадо за два місяці позбувся двох однакових Kia Sportage. Після викрадень обох кросоверів шанувальник корейської марки вирішив почекати з покупкою нового автомобіля.

Девід Райс придбав у США Kia Sportage 2018 року випуску. Через кілька тижнів зловмисники проникли на паркінг, розташований біля будинку американця, і викрали Старий кросовер. Незважаючи на те, що викрадачі потрапили на відеозапис, виявити їх так і не вдалося.

Читайте також:  Електромобіль Tesla відмовився заряджатися за 30-градусного морозу

Шанувальник корейської марки вирішив не впадати у відчай і придбав ще один точно такий же Sportage срібного кольору. Однак, довго радіти новому автомобілю власник не зміг.

Після п’яти днів експлуатації другий кросовер Девіда викрали серед білого дня прямо з робочої парковки. Чоловік знову написав заяву в поліцію, приклавши відеоматеріали з підземного паркінгу. На час пошуків викрадачів американець вирішив відмовитися від покупки третього автомобіля і скористатися послугами оренди.

За статистикою поліції Денвера, з початку року кількість злочинів, пов’язаних з викраденням автомобілів, збільшилася практично в два рази. Причому з 6500 викрадених машин близько 360-це Kia.

Читайте також:  Представлений найбільш енергоефективний електрокар на планеті

На початку грудня співробітники поліції Сан-Франциско затримали викрадача-рекордсмена, який зумів викрасти за півтора року 13 транспортних засобів. Зловмисника затримали, коли він пересувався містом на викраденому мотоциклі.

Джерело: CBS Local