Авто

Представлений перший в світі безпілотний електричний трактор

Monarch Tractor

Компанія Monarch представила, як вона запевняє, найрозумніший у світі трактор. Він працює на електриці і здатний їздити повністю самостійно.

Більш того, машина отримає функцію самонавчання і в майбутньому з легкістю замінить людину: вона зможе вести збір врожаю та інші польові роботи в автономному режимі.

Незважаючи на те що трактор повністю автономний, було прийнято рішення залишити місце для водія. Машина оснащена 360-градусною камерою, набором датчиків і навігаційним ПЗ. Трактор можна як налаштувати на виконання вже запрограмованих дій, так і управляти ним самостійно. Крім того, є функція слідування за людиною з виконанням тих чи інших завдань в режимі «тінь».

Читайте також:  Розкрита дата прем'єри нового електрокара Volvo

Monarch використовує набір самонавчальних алгоритмів, що дозволяє поліпшити навички трактора при виконанні повсякденних завдань. За допомогою вбудованих датчиків він зможе збирати і аналізувати до 240 ГБ даних в день. Це і оцінка врожайності, і стан польових культур, і багато інших показників.

Усередині трактора знаходиться електричний двигун на 70 кінських сил і акумулятор, здатний забезпечити більше десяти годин безперервної роботи. Час заряду від звичайної розетки складе до 5 годин. Пристрій отримає вбудовану систему для запобігання зіткнень під час їзди. Загальна вантажопідйомність – 998 кг.

Monarch вже відкрила прийом попередніх замовлень з депозитом в $500. Повідомляється, що сотні фермерів США вже залишили заявки. Відвантаження почнеться восени 2021 року за стартовою ціною в $50 000. Є також дорожча повнопривідна модифікація.

Читайте також:  З'явилися подробиці про новий гетчбек DS 4

Джерело: NewAtlas