Технології

Google значно поліпшить точність пішої навігації в «Картах»

Google Maps

Незважаючи на те що “Google карти” — один з найпопулярніших навігаційних сервісів, нерідко його точність визначення місця розташування залишає бажати кращого. Особливо це стосується пішої навігації у великих містах. Як виявилося, пошуковий гігант вже працює над вирішенням проблеми і представить його незабаром.

Для визначення місця розташування користувача сервіс “Google карти” в основному використовує дані глобальних систем супутникової навігації. Для цього бажано, щоб смартфон був в прямій видимості супутників.

Читайте також:  Нові телевізори Samsung отримали «безсмертний» пульт

Однак у великих містах з щільною забудовою і високими будівлями з цим виникають проблеми, через що і страждає точність навігації. У Google придумали, як можна обійти це обмеження.

Повідомляється, що для підвищення точності навігації під час піших прогулянок Google буде використовувати вже наявні у компанії дані. Йдеться про 3D-карти місцевості, які зібрані для “Google Планета Земля”.

На даний момент в сервісі представлені Тривимірні карти для приблизно 3850 міст по всьому світу. Використовуючи 3D-моделі в парі з даними GPS, Google має намір істотно зменшити кількість помилок при визначенні місця розташування користувачів під час їх пішого переміщення по містах.

Читайте також:  Інженер винайшов новий тип колеса для велосипедів

Стверджується, що сервіс визначатиме людину на неправильній стороні вулиці на 75% рідше.

Першими оновлення сервісу отримають власники смартфонів Pixel 5 і Pixel 4a 5g вже в цьому місяці. Пристрої з операційною системою Android 8 і вище зможуть претендувати на поліпшені карти протягом наступних кількох тижнів.